•             

    Приватна середня школа гостинності та гастрономії ,,Молодість‘‘ Під Калварією 36,Прешов,запрошує студентів для навчання в Словаччині.

    Українські студенти,які закінчили 9 клас і мають документ про закінчення початкової  школи  з легкістю можуть стати студентами середньої школи ,,Молодість‘‘

    Навчання у нашій школі є безкоштовне.Школа пропонує студентам проживання в гуртожитку.

    Вступні екзамени і навчання є безкоштовне.

     

    Пропонуємо вам кафедри:

     

    5-річний напрям навчання:

    6332- К Готельна академія (а також дуальна освіта)

    Випускники готельної академії  можуть працювати як менеджери середнього рівня в харчувальних та проживальних закладах, як незалежні підприємці  в готельних та ресторанних закладах, менеджери готельних закладів та інші служби які пов’язані з дорожнім рухом.Навчання  можуть продовжувати на будь яких високих школах(університетах) ,головне економічно-менеджерський напрям.

     

    Окрім атестата  про закінчення школи,ви також отримаєте сертифікат у сфері готельної академії.

     

    4-річний напрям навчання:

    6445 К Кухар(а також дуальна освіта)

    Студенти пізнають організацію в своєму напрямку,є підготовлені виконувати свою працю та управління своїх робітників в центрах громадського харчування ,готелях,гарнір готелях,барах,ресторанах,гостьових будинках,в напрямку дорожнього руху, і також можуть займатися бізнесом в сфері гастрономічних служб.Контролюють різні праці пов’язані  з приготуванням та подаванням технологічно важких страв.На високому рівні володіють іноземною мовою.

    Також можуть продовжувати навчання у високих школах(університетах) будь- якого напрямку(особливо дорожній рух,та економічний і вчительський напрямок і т.д.)

     

    Студенти мають досягнуте навчання та практику працювати як середній спеціаліст менеджмент в бізнесі громадського харчування.

     

    Випускники отримують сертифікат та атестат в напрямку кухаря.

     

    3-річний навчальний напрям

    6444 Н офіціант,офіціантка(а також дуальна освіта)

    Студенти можуть  самостійно впоратися з простою та складною обслугою гостей в бізнесі громадського харчування(ресторани,готелі,бари,котеджі і т.д.)як і в звичайні дні, так і в святкові дні.Студенти пораються із працею пов’язаною з їдальнею,впізнають страви,напої та технологію їх приготування,закладні рецептури і технологічний порядок їжі,пораються з  безпечністю та охороною здоров’я при праці,культурною та соціальною поведінкою,вони знають комунікувати із покупцем.Студенти є кваліфіковані і виконують умови для виконання робіт у сфері комунального харчування.

     

     

    3-річний навчальний напрям

    6489 Н гостинний(кухарь,офіціант)(а також дуальна освіта)

    Розділ кухарь-офіціант(64 902 03) було перейменовано на служби готелів та проживальних закладів на напрямок  Гостинний.Студенти  напрямку  гостинний здатні  виконувати кваліфіковані чинності при обслузі та приготуванні їжі в ресторанах,кав’ярнях,барах,готелях,проживальних закладів та інших закладах пов’язаних з загальним користуванням , і вони також можуть займатися бізнесом у цій сфері економіки.Студенти вивчають працю кухаря та офіціанта,  і будуть повністю кваліфіковані  в цій чинності.Гостинський це є експерт,який гостя привітає, розмістить в готелі,приготує та обслужить.

     

    Продовження в розширеному навчанні – після закінчення можуть випускники  продовжувати  в  навчанні денною формою в  напрямку 6421 L громадське харчування та отримати атестат про середню освіту.

     

    2 – річний напрямок

    6468 F помічник в кухні

    Напрямок підходить для учнів, які не закінчили 9 клас початкової школи.Випускник є помічний професійний працівник з нижчою кваліфікацією на підприємствах спільного харчування  охочий частково самостійно  працювати. Має обов’язкові базові знання  та зручності по виконанню своєї професії. При праці є здатний використовувати  стандартні прості технологічні процедури,прописані матеріали,продукти,обладнання. Під час використання технологічних та безпечних нормативів є студент приготований самостійно та якісно виконувати доручену роботу.

     

    Дуальна освіта

    У всіх напрямках ми пропонуємо можливість дуальної освіти студенті – практичні заняття прямо у роботодавців. Під час навчання студент набуває стипендію, робочий одяг та обід безкоштовно ,і змогу підзаробітку.

    Якщо студент подає заявку на навчання в системі дуальної освіти , має змогу додати до заявки  і підтвердження про отримання професійно- технічної освіти та навчання за дуальною системою.Такі студенти будуть прийнятті самостійно.

    На нашій веб-сторінці будуть постійно додаватися готелі,ресторани та фірми,з якими наша школа співпрацює в дуальній системі. 

     

     

    Сподіваємось,що це буде ваш найкращий вибір середньої школи.