• Приватна середня школа готельєрства та гастрономії Mladosť, Pod Kalváriou 36, Prešov запрошує учнів на навчання за кордон. Подати заявку можуть ті, хто успішно закінчив 9-й клас школи та отримав свідоцтво про освіту.

Навчання надається безкоштовно. Школа забезпечує учням розміщення в інтернаті. Вступні іспити та вся освіта безкоштовні.

Пропоновані відбори

5 - річна навчальна програма

6323 K Hotel Academy (включаючи подвійну освіту)

Випускники знайдуть працевлаштування як менеджери середнього рівня в закладах громадського харчування та розміщення, незалежний підприємець з обслуговування готелів та ресторанів, менеджер готелів та інших супутніх туристичних послуг. Вони можуть продовжувати навчання в різних видах університетів, а особливо економіко-управлінському напрямку.

Окрім сертифікату про закінчення школи, вони також отримають сертифікат відбору готелевої Академії.

4-річна навчальна програма

6445 K шеф-кухар (також подвійна освіта)

Випускники отримають сертифікат про навчання, а також сертифікат про закінчення навчання у сфері кухаря.

Студенти готові працювати та керувати персоналом в громадських центрах, готелях, барах, ресторанах, пансіонатах, в галузі туризму, а також можуть вести бізнес у сфері гастрономічних послуг.

Вони опановують різні роботи, пов'язані з приготуванням та подачею технологічно складних страв. А також добре володіють іноземною мовою.

Також можуть продовжити навчання в університеті будь-якої спеціалізації (зокрема туризму, економіки та викладання тощо)

3-річна навчальна програма

6489 H готельно-ресторанний сервіс (кухар, офіціант) (також подвійна освіта) = назва відділу може бути перекладена як послуги готелів та ресторанів

Відбір шеф-кухар - офіціант (64 902 03) був перейменований у відділ гостинського після зміни та розширення, щоб включити послуги готелів та проживання.

Випускники гостинського відбору здатні здійснювати кваліфіковану діяльність з обслуговування та приготування їжі в ресторанах, кафе, барах, готелях, приміщеннях розміщення та інших підприємствах громадського харчування, а також можуть вести бізнес у цій сфері. Студенти вивчать роботу кухаря та офіціанта та отримають повну кваліфікацію для цієї діяльності. Метою трирічної професійної підготовки є здобуття повної освіти у сфері послуг та приготування їжі. Він надає універсальні навички, які можна успішно застосувати до широкого спектру готельних послуг та систем громадського харчування, і є основою для подальших ділових та підприємницьких ініціатив у цій галузі.

Після закінчення студенти можуть продовжувати денну форму навчання у галузі 6403 L бізнесу ремесел та послуг – (блок туризму) та отримати сертифікат про повне закінчення школи.

Подвійна освіта

У всіх галузях ми пропонуємо можливість подвійного навчання студентів - професійного навчання безпосередньо у роботодавців. Під час навчання студент отримує фінансову стипендію, робочий одяг, обід та можливість оплачуваної непової роботи.

На наш веб-сайт будуть постійно додаватися готелі, ресторани та компанії, з якими наша школа вже співпрацює у галузі подвійної освіти.