• Aj my sme oslávili Deň Zeme

• Každoročne si 22. apríla pripomíname Deň Zeme. Pracovníci ŠOP SR, Regionálneho centra ochrany prírody v Prešove, pripravili v Ekoparku Holá hora rôzne súťaže, ekohry, zábavné kvízy, poznávačky rastlín, stôp zvierat a prednášky na tému ohrozené druhy našej fauny a flóry. Tejto akcie sa zúčastnili aj naši žiaci z I.A a II.A. Počasie bolo očarujúce, prostredie rozkvitnutej jari a k tomu zaujímavý program. Deň Zeme si užili.

• "SLOVAK BARISTA CUP" junior Piešťany

• Súťaž "SLOVAK BARISTA CUP" junior pokračovala tentoraz v Piešťanoch. Súťažilo rekordných 42 účastníkov z 24 škôl. Nestratili sa medzi nimi ani naši žiaci.

Inna Kryvych sa umiestnila na krásnom 2. mieste. Šimon Slimak si odniesol 8. miesto. Medzi prvákmi zahviezdila Klaudia Karafová, ktorá obsadila 2. miesto. Mykhailo Savisko skončil na 11. mieste. Všetkým blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy...

• Flairový kurz - free style v barmanstve

• Chcete sa naučiť niečo nové a zaujímavé? Prihláste sa na "Flairový kurz - free style v barmanstve". Tento kurz sa bude organizovať na našej škole. Bližšie informácie získate u p. majsterky Krasnayovej.

• Praktická maturitná skúška - Raut IV.B trieda

• Dňa 12.4.2019 sa konala praktická časť maturitnej skúšky z odborných predmetov. Trieda IV.B si pripravila raut s témou "kvety". Výzdobu, jedlá, oblečenie a celé priestory našej reštaurácie prispôsobili tejto téme. Príprava bola ťažká, ale  zvládli to. Dúfame, že sa všetkým páčilo a chutilo.

• CASSOVIA KONIFERUM CUP 2019 KOŠICE

• V dňoch 20.03. - 22.03. 2019 sa na Hotelovej akadémii v Košiciach konal 13. ročník barmanskej súťaže. Zúčastnili sa jej naši dvaja žiaci - Bohdan Shevchenko z II.A triedy a Patrícia Matolová z III.A triedy. Obaja sa umiestnili v striebornom pásme. Blahoželáme.