• Vyhodnotenie motivačného programu za školský rok 2018/2019

2. miesto - Savisko Mykhailo

3. miesto - Piskurová Lenka

Blahoželáme!

• Imatrikulácia prvákov na školskom internáte

• Imatrikulácia prvákov na školskom internáte sa konala 9.10.2019. Študenti sa stretli v kongrésovej sále a matrikulaciu začali spoločnou večerou. Celú akciu pripravili J.Zálešova, L.Čubová, P.Hurtuk a B.Hovancová. Ďakujeme im za nápadité súťaže a disciplíny a prvákom za ich statočné zvládnutie. Tešime sa na ďalši rok.

• FGC tour 2019

• Študenti medicíny Lekárskej fakulty UK v rámci projektu "Medici za zdravie žien", ktorý organizuje Liga proti rakovine, robia počas októbra prednášky pre mladé dievčatá – študentky o dôležitosti prvej gynekologickej  prehliadky.

Navštívili aj našu školu. Cieľom prednášky spojenej s besedou bolo priblížiť študentkám problematiku prvej prehliadky, pomôcť prekonať strach z nej. Poukázali tiež na dôležitosť preventívnych prehliadok, ktoré môžu odhaliť rakovinu v počiatočnom štádiu.

• Svetový deň úsmevu

• Svetový deň úsmevu sa oslavuje od roku 1999. Iniciátorom bol Harvey Richard Ball, ktorý v roku 1963 vytvoril „smajlíka“, symbol šťastia a dobrej vôle. Tento deň je určený na dobré skutky, dobrú náladu a na pochopenie sily úsmevu, ktorý robí naše dni krajšími.

Nám priniesli v tento deň úsmev žiaci ubytovaní na internáte. Ako? Pozrite si fotografie a uvidíte...