• Náš úspešný absolvent až v New Yorku

• 22. 2. 2021
        • Absolventov našej školy zavial život na rôzne miesta. Jedného z nich až do New Yorku. Stal sa z neho úspešný právnik, ktorý rád varí. A ako si spomína na našu školu? Pozrite si video...

• 2 %

• 3. 2. 2021
        • Vážení rodičia a priatelia školy,

opäť prišiel čas roka, kedy sa máte možnosť rozhodnúť, akým spôsobom zúročíte PERCENTÁ DANE z Vašich príjmov za uplynulý rok.

O Vašu priazeň sa uchádza naša nezisková organizácia Mladosť. Budeme radi, ak sa rozhodnete podporiť vzdelávanie a výchovu na SSOŠ hotelierstva a gastronómie Mladosť poukázaním 2%, resp. 3% zaplatenej dane fyzických a právnických osôb. Darovaním 2% (3%) zaplatenej dane z príjmov rozhodnete o hodnotnejšom a kvalitnejšom živote Vašich detí a o tom, že podiel z Vašej zaplatenej dane bude využitý adresne, transparentne, efektívne a zmysluplne, t. j. pre kvalitatívny rozvoj výchovno-vzdelávacieho procesu.

Tlačivá a postup poukázania 2% (3%) nájdete v prílohách:

Postup_krokov_na_poukazanie_2__za_rok_2020.docx

Vyhlasenie(1).pdf

potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti(1).pdf

DPFOAv20.pdf

DPFOBv20.pdf

• V školskom roku 2021/2022 otvárame odbory:

• 1. 2. 2021
        • 5 – ročný študijný odbor 6323 K  hotelová akadémia (aj duálne vzdelávanie)

4 – ročný študijný odbor 6445 K kuchár   (aj duálne vzdelávanie)

3 – ročný učebný odbor 6489 H  hostinský (kuchár, čašník)  (aj duálne vzdelávanie)

3 – ročný učebný odbor 6444 H čašník, servírka (aj duálne vzdelávanie)

2 - ročný odbor 6468 F pomocník v kuchyni

Vaše otázky Vám radi zodpovieme aj telefonicky na čísle 0915 766 327.