• Odbor HOTELOVÁ AKADÉMIA

• V školskom roku 2019/2020 otvárame odbor 6323 K hotelová akadémia. Študovať môžete aj v odboroch     6445 K kuchár, 6444 H  čašník, servírka, 6489 H hostinský.

Príďte stať sa našou súčasťou.

• Dnes si pre nás odborný výcvik pripravil "deň talianskej kuchyne".

• Lyžiarsky kurz 2019

• Žiaci prvých ročníkov sa od 11.2. do 15.2.2019 zúčastnili lyžiarskeho kurzu vo Vyšných Ružbachoch.

• Valentínsky obed

• Takto krásne nám včera žiaci na odbornom výcviku skrášlili priestory našej reštaurácie a spríjemnili nám chutný valentínsky obed 💕

• Deň otvorených dverí Prešovskej univerzity

• Naši študenti sa zúčastnili v stredu (13.2.2019) Dňa otvorených dverí PREŠOVSKEJ UNIVERZITY. Oboznámili sa s možnosťami štúdia na rôznych fakultách a videli priestory a vybavenie univerzity.

• Umenie barmanstva

• S našimi žiakmi sme navštívili Základnú školu vo Finticiach. Žiakom sme ukázali umenie barmanstva a miešania nápojov. Do prípravy sa aktívne zapojil aj žiak školy, ktorý pre svojich spolužiakov namiešal chutný nápoj.